top of page

iade & değişim koşulları

butetheapparel.com’dan satın aldığınız ürünleri sipariş tarihinden itibaren 30 iş günü içinde değiştirebilir veya 15 iş günü içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
iade veya değişim işleminizin başlatılması için öncelikle info@butetheapparel.com adresinden bize ulaşmanızı rica edeceğiz.

iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış ve de hasar görmemiş olması gerekmektedir. sayfa sonunda yazan adresimize orjinal paketi ve size gönderilen fatura ile birlikte göndermeniz gerekmektedir..

iade ve değişim sırasında yapılacak gönderilerin ücreti tarafınıza aittir ve kargo ücretleri tarafımızca iade edilememektedir.

ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza email ile iletilicektir. geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. eğer geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadıysanız lütfen öncelikle bankanızla daha sonrasında bizimle iletişime geçiniz.

iade ve değişim adresimiz

Ka Kumaş Konfeksiyon

meşrutiyet mahallesi dere sokak merkez han no: 11 kat 1/159 osmanbey şişli, istanbul  34360

bottom of page